Регулювання вікна при затиранні стулки

Регулювання стулки пластикового вікна своїми силами в домашніх умовах при затиранні.

 

Випадання стулки на вікні в двох положеннях. Що робити якщо випала стулка?

відео менеджером показано як усунути одну з частовозникающих проблем - випадання стулки поворотно-відкидного вікна в двох положеннях. Для цього фіксатор, розташований на торці, притискається до стулки, верхній кут стулки, де розташовані ножиці притискається також тільки до рами, після чого ручка провертається в положення відкривання і стулка закривається.

 

Енергоефективний склопакет

Відмінність між звичайним і енергозберігаючим склопакетом. Як відрізнити енергозбереження.

 

Всім своїм знайомим тепер раджу "Віконний центр"

!

Пензий Ольга Антонівна, яка проживає р. Запоріжжя вул. Автозаводська д. 60 встановила лоджію з профільної системи Rehau. Це останнє вікно в її квартирі. Задоволена результатом - це значить нічого не сказати. Майстри просто супер, настільки уважні, настільки сумлінні й педантичні у своїй роботі. Дуже порядна фірма і хлопці дуже гарні. Всім своїм знайомим раджу тільки "Віконний центр".

 

Прийшли за рекомендацією, поставили два пластикових вікна і натяжна стеля в Запоріжжі

Постійні клієнти компанії "Віконний центр" - Грядун Наталія Миколаївна, проживає: р. Запоріжжя вул. Глиссерная д. 20 кв. 28. Звернулася по рекомендації своїх колег по роботі. Поставила спочатку одне пластикове вікно на кухню, потім вікна та балконний блок своїм батькам. Також поставила в спальню трьохстулкове ламіноване вікно, рулонні штори і кам'яне підвіконня. Роботою відділу продажу, доставки і монтажників дуже задоволена. Крім того дізнавшись, що "Віконний центр" у Запоріжжі займається установкою натяжних стель, також і скористалася цією послугою.

 

Встановив вхідні двері та пластикові вікна - всім дуже задоволений

Клієнт ТОВ "Віконний центр" у Запоріжжі - Колесник Сергій Борисович.

Про Вашій компанії я дізнався, випадково! Попалася на руки до нас Ваша рекламка. Подзвонив, знаходиться компанія  не далеко від нашого місця проживання, йшов з роботи зайшов, дівчина там така симпатична, звуть Аліна, добре розповіла. Ми спочатку замовили двері, потім після перегляду  дверей прийшов замірник. Нам все це справа сподобалося, виготовили все під час, поставили, нам сподобалося, потім ми вирішили поставити і вікно в одну кімнату, а тому з часом в іншу. Нас все влаштовує, вікно ми замовили гарний REHAU, склопакет енергозберігаючий. Ми ще не відчули красу цього вікна, тому що ми його поставили восени, коли літо буде ми визначимо. Я сподіваюся недоліків не буде. Бажаю Вашій компанії успіхів і процвітання, побільше  клієнтів і всього самого найкращого.  

 

Встановлював перегородку в кімнаті, вікна та двері

Все добре, задоволений. В принципі роботу швидко зробили, говорили протягом тижня, зробили буквально протягом декількох днів. Хлопці молодці, окреме їм спасибі. Немає жодних проблем, все працює чітко. Роботу фірми оцінюємо на відмінно! Раджу звертатися саме в цей "Віконний центр"!
Гноєвий Віталій Юрійович Дніпропетровськ вул. Семфорная 13 кв. 14

 

Дуже зручний інтерфейс - онлайн чат. Замовляла саме через чат

Я звернулася в "Віконний центр" через сайт. Мене зацікавила Ваша пропозиція, мене влаштувала ціна, оскільки вона була значно дешевше ніж в інших фірмах. Зв'язуватися з Вашої фірмі досить зручно, так як я досить зайнята людина, тому навіть витрачати час на телефонні розмови не особливо хочеться. Тому дуже зручна річ, як Онлайн Чат на сайті, де я можу отримати швидкі відповіді на питання, що цікавлять мене. Замовляли лоджію, терміни були дотримані, навіть вікна привезли раніше ніж обіцяли. Монтажники дуже професійні, доброзичливі. Побажання для Вашої фірми - розвивайтеся, напрацьовувати клієнтську базу та вдалих Вам угод!
р. Дніпропетровськ вул. Богомаза 188г кв. 70

 

Встановлював два вікна та балконний блок в Запоріжжі в кредит.

Встановлював два вікна та балконний блок в 2013 році. Зробили швидко, якісно. Ні пилу, ні бруду, все сподобалося. За термінами претензій немає. Оплачували кредитом. По грошам мене все влаштувало. Працюйте на благо людей, спасибі Вам. Буду ще у Вас замовляти. Ставлю компанії 5 балів.

 

Віконце чудово варто

!

Все працює, віконце чудово варто.  У кімнаті стало набагато тепліше, дуже відчувається різниця з старими дерев'яними вікнами, фурнітура все влаштовує.  Хлопці молодці, перший і другий раз приїжджала одна і та ж бригада, всі з мінімальною кількістю сміття, з мінімальною кількістю розрухи. Два рази вже замовляла вікна, перший раз в кредит, другий раз в розстрочку. Процвітання Вам і всього найкращого!

р. Запоріжжя вул. 12 Квітня 17 кв. 6

Осипенко Наталія Григорівна

 

Зверталися по рекомендації. Вікнами дуже задоволені

Металопластикові вікна дуже подобаються, не продуває, дуже тепло. Працівники, які встановлювали нам пластикові вікна приїхали оперативно, швидко поставили, не насмітили, вообщем все сподобалося. Роботу монтажників оцінюємо на 5+. Звернулися за рекомендацією знайомих. 
р. Дніпропетровськ Тополя 3 д 23 корпус 1 кв. 33. Син клієнта Гашко Степана Олександровича

 

http://www.eurookna.dp.ua/

 

Встановили вікна - стало тепло, все працює відмінно

!

Ми дізналися про Вас в інтернеті. Дуже задоволені металопластиковими вікнами, все подобається, головне що тепло, все працює відмінно, залишилося тільки поставити укоси. Монтажники дуже милі хлопці, все швидко зробили, загалом, всім задоволені. За п'ятибальною шкалою роботу "Віконного центру" оцінюємо звичайно ж на 5!
р. Запоріжжя Союзна 73 кв. 13

 

Вікна Rehau в Запоріжжі - якісно, акуратно, дуже приємно працювати

!!

р. Запоріжжя, вул. Магістральна 86 кв 11. Брагін Ігор Миколайович.

Я дуже задоволений продукцією Вашої компанії, тому що по-перше – це співвідношення ціни-якості дуже гарне, у мене профіль фірми Rehau, мені дуже подобається, по-друге – на Вашій фірмі вікна збираються на великих перевірених заводах, а не де-небудь  у гаражі. Окремо хочу зазначити, що доставка вікон була хвилина в хвилину, в 11 годин сказали, що приїдуть, так і приїхали. По-третє – у Вашій фірмі враховуються побажання клієнтів і йдуть на зустріч, тобто замір, доставка, монтаж – були виконані у зручний для мене час. Хлопці працювали швидко, якісно, не пошкодили кахель, все акуратно було зроблено, дуже приємно з ними працювати.

 

 

Поставили два вікна - стало тепло і ніде не дме тепер

р. Запоріжжя, вул. Маршала Чуйкова 38 кв 176. Матвієнко Ольга Миколаївна.

Дуже задоволена Вашою компанією, майстри добре і акуратно поставили. У нас північна сторона, але ні у спальні, ні в кухні ніде не дме. Якістю ми залишилися дуже задоволені. Потім ми поставили ще пластикові укоси, і укосами - я задоволена. Відразу замовили 2 вікна – на кухні і в спальні, пізніше будемо замовляти. Спасибі Вам велике за Вашу роботу.

 

 

Поміняли вікна і стало тепло в квартирі. Задоволені роботою "Віконного центру" в Запоріжжі

р. Запоріжжя, вул. Маршала Чуйкова 20а, кв 40. Литкіна Наталія Анатоліївна.

Нам подобаються нові металопластикові вікна. Коли стояли старі дерев'яні вікна, було холодно, а зараз ніде не дме. І якість, і фурнітура – все чудово! До Вас ми встановлювали вікно в іншій фірмі, нам не сподобалося. А Ваші майстри швидко і якісно все зробили. Роботу оцінюємо на 5.

 

 

Прийшла по рекомендації, також засклила всю квартиру і порекомендувала також сусідам "Віконний центр"

Дуже задоволена клієнтка Дарова Валентина Олексіївна, р. Запоріжжя, вул. Калнишевського 10а кв. 27. Я сама будівельник, і коли я побачила Ваших хлопців монтажників, я сказала, що навіть не буду перевіряти Вашу роботу, я просто побачила Вас і побачила перемогу. Хлопці працювали чітко і скромно, я не встигла озирнутися, як вони вже все зняли, віником підмели і вже ставлять вікна. Дуже позитивні хлопці Сашко та Ігор, не курять, не п'ють, я б навіть могла б їм залишити квартиру з усім -- такі надійні хлопці.  Як фахівець можу сказати, що пластикові вікна поставили за рівнем, там були проблеми у нас з лоджією, виникли сумніви, але майстри зробили по совісті. Я поставила вікно на кухні і спальні, балконний блок і  балкон, замовила все відразу. Майстри прийшли в 10 годин, а в 5 вже було все зроблено під ключ, настільки все було чисто і ідеально. Я радила Вас і іншим, після мене сусіди замовили вікна та балконний блок. Мені теж Вас порадила моя подруга. Мені сподобалося буквально ВСЕ!

 

Ваша фірма - це ДЖЕКПОТ на ринку вікон Запоріжжя

!

Марченкова Аліна Леонідівна - клієнт компанії "Віконний центр", проживає: р. Запоріжжя вул. 40 років Радянської України д. 36 кв. 3 встановлювала балконний блок у своїй квартирі. Я дуже рада, що потрапила саме на Вашу фірму. Дуже приємні люди і унікальні можливості оплати в розстрочку без банку. Чітке дотримання термінів поставки пластикових вікон і монтажу, у зв'язку з чим ніяких проблем на роботі у мене не було каже Аліна Леонідівна. Чудово поставили пластикові вікна, роботою дуже задоволена, якість відмінна, видно, що професійно підібраний штат. Ваша фірма - це ДЖЕКПОТ, вважає Марченкова А. Л.

 

Чудові вікна від "Віконного центру" в Запоріжжі.

Відгук клієнта - Бахваловой Надії Максимівни, яка проживає: р. Запоріжжя вул. Маршала Чуйкова д. 39 кв. 3. Чудові вікна встановила компанія "Віконний центр" в Запоріжжі. У порівнянні з тим, що я ставила - це кращі вікна, каже Надія Максимівна. Доставка була вироблена вчасно, дуже задоволена, все вчасно і завезли і поставили. Буду замовляти у вас ще балкон.

 

Оцінка за п'ять роботу фірми

!

Встановили балконний блок в компанії "Віконний центр". Менеджери дуже привітні. Майстри нормально, акуратно працювали і нормально спілкувалися, вчасно прийшли. Побажання від клієнтів, щоб і далі також працювали і робота була затребуваною. Оцінка за роботу фірми - п'ять по п'ятибальною системі. Подружжя Пашко р. Запоріжжя вул. Запорізького Козацтва д. 41 кв. 25.

 

Позитивний відгук про "Віконному центрі" від клієнта Лебедєва Ю. А.

Один із задоволених клієнтів роботою компанії "Віконний центр" Лебедєв Юрій Олександрович, що проживає за адресою: р. в Запоріжжі вул. Бородінська 11 кв. 115. Задоволений роботою монтажників та відділу доставки. Металопластикові вікна ставить вже другий раз. Перший раз поставив балконний блок. Так як залишався задоволений роботою нашої компанії, повторно замовив два стандартних вікна. Планує також в подальшому замовити вхідні двері.

 

Cтор: < Попередня 1 2 Наступна > | Всі (23)