Статті / Розвиток віконних технологій не стоїть на місці

Розвиток віконних технологій не стоїть на місці

У сучасному світі технології розвиваються дуже  стрімко. Нововведення, здатні поліпшити наше життя з'являються щодня.  Віконне виробництво також не стоїть на місці.  Створюються профільні системи  без армуючого профілю, легкі і  міцні одночасно, виготовлені з високотехнологічних матеріалів. Нові профільні системи стають більш  гнучкими, що дозволяє  архітекторам і дизайнерам створювати індивідуальний стиль приміщень.

  

Великий прогрес помітний в області виготовлення склопакетів. Розумні скла вже давно не елемент фантастичного роману, а найближче майбутнє.

 

У березні 2018 року на найвідомішою  в Європі промисловій виставці, що пройшла в Нюрнберзі (Німеччина) були представлені найбільш цікаві новинки  віконної індустрії.  найпопулярнішим став стенд польської компанії «OKNOPLAST», відомої своїми інноваційними розробками, на якому було представлено перший у світі  сенсорне смарт вікно -«Inteligentne Okno». Виглядає новинка, як звичайне пластикове вікно в Дніпрі. Склопакет добре пропускає світло в приміщення і відповідає всім нормам та вимогам. «Inteligentne Okno» має вбудовану сенсорну панель з рідкокристалічною матрицею, таким чином на поверхні скла можна переглядати фільми та веб-сайти. Сонячне світло ніяк не впливає на якість зображення й контрастність.

 

З не менш цікавих новинок  компанії також хочеться відзначити  систему «Voice Oknoplast», яка дозволяє за допомогою голосу управляти віконними конструкціями, вхідними дверима, розсувними системами. Для роботи системи, потрібен смартфон або приймач голоси типу «Amazon Echo», саме вони будуть передавати  команди на спеціальну панель, яка відповідає за процес відкриття і закриття металопластикових вікон.

 

Так, в поточному році  вчені Дэлаверского університету  створили прототип розумного пластикового вікна, яке може змінювати режим з прозорого відображає, за рахунок додавання рідини. Металопластикові вікна з таким склом, за словами дослідників, прості у виготовленні і максимально енергоефективним.  Основний такого скла є пластикова світловідбиваюча пластина, розташована усередині склопакета, при попаданні в міжскляний простір метилсалецилатовой  рідини, що має властивості оптичного  пластику, склопакет стає прозорим. Таке скло може служити альтернативою жалюзі і штор, скоротить витрати на кондиціонуванні, не вимагає спеціальних умов експлуатації і стане незамінним  для скління котеджів з автономним опаленням, квартир, вітрин магазинів.

 

Пройде ще небагато часу, і всі віконні новинки  будуть випускатися масово і стануть доступні кожному  покупцю в Україні, в тому числі і при покупці вікон з металопластику в Дніпрі.


Квітень 17, 2018 11:07 • Переглядів: 1675