Статті / Чим відрізняється заводська збірка вікон від гаражної

Чим відрізняється заводська збірка вікон від гаражної

До сих пір існують невеликі гаражні цехи, які пропонують виготовити і встановити пластикові вікна за два-три дні і за мінімальну оплату. Чим небезпечна така пропозиція? Які наслідки покупки вікон в Дніпрі, виготовлених «кустарним методом»? Давайте детально розберемо це питання.

 

Етапи виготовлення вікна

 

1.Розпил профілю

 

Гаражна збірка ПВХ передбачає використання таких інструментів, як пили - болгарки і дрібні верстати, точність яких повністю залежить від людського фактора. Розмітка виробів на порізку може відбуватися "на око", що в свою чергу призводить до порушення геометрії вироби, втрати його міцності і відповідно мінімального терміну експлуатації.

 

Заводська збірка - це повністю автоматизований процес розпилу профілю, дозволяє зробити роботу з ювелірною точністю.

 

2.Сварка ПВХ конструкції і зачистка кутів

 

При складанні в гаражі, кути зачищаються за допомогою стамески, тому профіль виглядає неестетично. Можуть бути помітні подряпини. Ручне зварювання, неминуче призводить до порушення геометрії, і конструкція втрачає рівень. Також велика небезпека недотримання температурного режиму зварювання, що з часом призводить до тріщин і деформації пластику.

 

Автоматизована зварювання проходить під контролем комп'ютера, 4-х голів зварювальний апарат надійно зафіксований, що дозволяє досягти ідеально правильної форми вироби. Зачистка кутів проводиться одночасно кількома інструментами.

 

3.Установка фурнітури

 

Гаражна збірка. Проводиться вручну, без фіксації конструкції. Це призводить до частих несправностей фурнітури і недовгому терміну її служби.

 

Завод. Конструкція обов'язково фіксується на спеціальному столі. Установка фурнітури проходить з високою точністю. Термін служби такого металопластикового вікна без поломок десятки років.

 

4.Виготовлення склопакета

 

Склопакети, виготовлені в гаражах, можуть мати сколи та тріщини в кутах. Порізка скла проводиться не за нормами, що призводить до провисання стулки і несправності фурнітури. Проклейка склопакетів відбувається в максимально стислі терміни з порушенням технологічних норм.

 

При різанні скла на заводі повністю виключається людський фактор. Розкройка контролюється комп'ютерною програмою. А просушка склопакета займає близько чотирьох днів.

 

Безумовно, отримати гарантію на пластикове вікно, виготовлене в гаражі, практично неможливо, невеликі цехи можуть закритися або переїхати. Звернутися з поломкою в такому випадку буде просто нікуди. Заводи ж навпаки з кожним роком все більше нарощують свої потужності, дбають про споживачів і дають гарантію на свої вироби не менше 5 років.

 

Компанія «Віконний центр» в місті Дніпро встановлює пластикові вікна тільки заводської збірки.


Березень 31, 2020 19:48 • Переглядів: 2196