Статті / Пластикові вікна для приміщень з підвищеною вологістю

Приміщення називаються «вологими» якщо в них підвищений вміст вологи в повітрі. Такими приміщеннями, в силу їх функціональної експлуатації, можна назвати душові кімнати, ванни, сауни, басейни, а також кухні. Дуже важливо грамотно підійти до вибору вікон в таких приміщеннях, оскільки нормальний мікроклімат безпосередньо залежить від того, які металопластикові вікна Ви встановлюєте.

 

Які неприємності може спричинити за собою підвищена вологість і неправильна циркуляція повітря в приміщенні?

 

В першу чергу підвищена вологість негативно впливає на здоров'я людини, особливо на дихальну систему. Крім того із-за високого вмісту вологи в повітрі на стінах може утворюватися цвіль або грибок, а вони є збудниками багатьох захворювань. Також важливим фактором є те,  що меблі в таких кімнатах швидше приходять в непридатність.

 

В особливих умовах приміщень ванн, басейнів або саун  довго прослужити можуть тільки вікна з ПВХ-профілю. Віконні системи, представлені в салонах нашої компанії,  підходять для таких  приміщень і гарантують Вам дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм, довговічність і безпеку.

 

У холодну пору року температура у вологому приміщенні значно вище, ніж температура повітря на вулиці. Внаслідок цього, на внутрішній стороні вікна може випадати конденсат. Уникнути цього можна завдяки енергозберігаючого склопакету. Склопакет з енергозберігаючим напиленням збільшує опір теплопередачі скла, таким чином, чим вище вологість в приміщенні, тим вищим повинен бути коефіцієнт опору теплопередачі пластикового вікна в Дніпропетровську. В такому випадку, можна уникнути випадання конденсату на вікнах. Найвищими теплоізоляційними властивостями володіють склопакети, заповнені аргоном. Газ аргон має теплопровідність в 2,5 рази менше, ніж повітря.

 

Фахівці компанії «Віконний центр» допоможуть підібрати оптимальний варіант вікон в залежності від індивідуальних характеристик Вашого приміщення. Наш фахівець виїжджає до Вас на адресу зі спеціальним пристроєм – гігрометром, за допомогою якого проводиться вимірювання рівня вологості у Вашому приміщенні. І вже виходячи від рівня вологості Вам буде рекомендовано, яке саме пластикове вікно Вам підійде.

 

Хочете, щоб Ваші пластикові вікна

у Дніпропетровську не «потіли»?

Тоді телефонуйте нам вже сьогодні!

7857111, 7857088

 

 


Грудень 3, 2015 14:19 • Переглядів: 2112