Статті / Продаж пластикових вікон в селах Дніпропетровської області

Компанія «Віконний центр» розширює свою присутність на території Дніпропетровського регіону по продажі і установці металопластикових вікон і вхідних дверей. Ми працюємо крім самого обласного центру також у Нікопольському, Синельниківському та Солонянских районах.

 

«Віконний центр» продає пластикові вікна в Нікопольському районі, а саме в таких населених пунктах - Нікополі, Марганці, Томаківці, Мар'ївці, Червоногригорьевке, Придніпровському, Шолохова, Павлопілля, Чкалове, Лошкаревке, Менжинском, Новософиевке, Новоивановке та інших маленьких селах.

 

gerb_Dnepropetrovskoy_oblasti

 

Також продаємо і встановлюємо вікна та двері в Солонянському районі Дніпропетровській області – Солоному, Погоди, Олександрополі, Башмачке, Березноватке, Василевке, Військовий, Елизаровом, Новомарьевке, Павлівці, Привольном, Письмечево, Сурсько-Михайлівці, Широкому та інших.

 

Крім того населені пункти Синельниківського району – Синельникове, Розбрат, Славгороді, Великомихайлівці, Новоалександровке, Михайлівці, Миролюбовке, Іларіонове, Раевке, Старовишневецькому, Писарівці, Новогнедом.

 

Крім того хочу зазначити, що у всіх селах та смт здійснює продаж пластикових вікон не тільки за готівкову форму оплати, а також у кредит і продаж за безвідсоткову розстрочку на 3 місяці. Кредит і розстрочка оформляетя на дому замовника без участі банку.

 

ТАК ПРОСТО ЗАМОВИТИ ВІКНА

- ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

(056)785-71-11

(056)785-70-88


Лютий 29, 2012 23:34 • Переглядів: 6284